Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
twitter
RSS not configured
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
20 lis

W czasie zajęć Świetlicy Integracyjnej pomysłów nie brakuje. Mimo, że dzieciaki i wolontariusze spotykają się w soboty kolejny rok ciągle dzieje się coś nowego.

W czasie sobotnich spotkań staramy się jak najwięcej czasu poświęcać rehabilitacji przez zabawę. Jednym ze sposobów jest wykonywanie różnorodnych prac plastyczno – technicznych. Dzieciaki z pomocą wolontariuszy robiły własne papierowe zabawki, przygotowały plakaty na Dzień Ziemi, liczne rysunki i kolorowanki, a także wykonały upominki na Dzień Mamy i Taty!

Przy dobrej pogodzie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Gdy pogoda nie dopisywała mieliśmy do dyspozycji salę zabaw i obie sale gimnastyczne. Nie ma lepszej rehabilitacji niż ruch w dobrym humorze i w dobrym towarzystwie!

Z inicjatywy Pań z Koła Gospodyń dzieciaki samodzielnie przygotowały wiosenne sałatki. Wszystkie produkty zakupione zostały przez panie z Koła. Dzieciaki były dumne ze swojej pracy i z radością częstowały wszystkich swoimi sałatkami. Zazwyczaj trudno dzieci namówić do zjadania sałatek – ale tu nie trzeba było nikogo namawiać! Uczymy się też zawsze zostawiać po sobie porządek

Dzięki wsparciu finansowemu mieszkańców Zalasowej z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się – jak co roku – do Promiennego Zamku, a Panie z Koła Gospodyń przygotowały dla dzieciaków pieczone kiełbaski.

Wspiera nas bardzo wiele osób. Za tę wielką życzliwość chcemy z tego miejsca wszystkim serdecznie podziękować.


Mamy mnóstwo planów i pomysłów na przyszły rok. Spotykamy się 8 września i rozpoczniemy kolejny wspólny rok.

Comments are closed.