Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
twitter
RSS not configured
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
26 gru

21 grudnia odbyło świąteczne spotkanie opłatkowe, na które bardzo czekaliśmy, bo w ten dzień starają się być z nami „starzy” wolontariusze oraz osoby współtworzące świetlicę. To dla nas ważne spotkania. Odwiedzili nas w tym roku także prawdziwi kolędnicy i przedstawili szkolną szopkę noworoczną. Wszystkim bardzo się podobało! Składamy wszystkim serdeczne i ciepłe życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Niech Boża Dziecina naprawdę narodzi się w naszych sercach i  w nich pozostanie! Radosnych Świąt i wszystkiego co dobre i piękne w nadchodzącym... 

26 gru

Powoli przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. Przypominamy sobie kolędy i pastorałki. Wspólnie organizujemy spotkanie opłatkowe. Dziś każdy uczestnik zajęć zrobił także swojego anioła. Wszystkie aniołki z najcieplejszymi życzeniami wyślemy do Mielca do naszego dobrego anioła – ks. Stanisława.  

26 gru

Jak co roku napisaliśmy listy do św. Mikołaja i jak co roku najprawdziwszy św. Mikołaj przyszedł spotkać się z nami! Na spotkanie ze św. Mikołajem udało się też zaprosić dzieci, które jeszcze nie biorą udziału w spotkaniach świetlicowych. Św. Mikołaj z radością rozdał prezenty i małym i dużym i wszyscy byli uśmiechnięci. Dziękujemy serdecznie wszystkim pomocnikom św. Mikołaja, których życzliwość i pomoc jest nieoceniona!  

26 gru

W czasie zajęć rysujemy, malujemy, tworzymy, śpiewamy, tańczymy. Dbamy o kultywowanie tradycji. W listopadzie zrobiliśmy chorągiewki i kotyliony. Zorganizowaliśmy skromną zabawę andrzejkową. Organizujemy quizy wiedzowe, maratony zagadkowe, zawody sportowe… i bawimy się wesoło. Wykonaliśmy własne instrumenty perkusyjne, żeby zagrać dla św. Mikołaja piosenkę na powitanie.