Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
twitter
RSS not configured
rss

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites
16 kwi

14 kwietnia 2012 Na zajęciach dzieciaki z pomocą rówieśników i wolontariuszy wykonały samodzielnie prawdziwe zabawki: chłopaki robili samochody, statki, lokomotywy, a dziewczynki zamki, ramki i zwierzaki. Współpraca układała się doskonale i wszystkie grupy zakończyły pracę sukcesem. Nic nie daje takiej satysfakcji jak własnoręcznie wykonana  zabawka.  Drugą część zajęć spędziliśmy na sali gimnastycznej.  

16 kwi

7 kwietnia 2012 W Wielką Sobotę spotkaliśmy się adorując Pana Jezusa w Grobie i święcąc pokarmy. Jak co roku podzieliliśmy się święconym jajkiem i złożyliśmy sobie najlepsze i najszczersze życzenia świąteczne. Ksiądz Proboszcz przygotował dla dzieciaków i wolontariuszy słodycze. Przy okazji Świąt  spotykamy się z Rodzicami naszych podopiecznych oraz z osobami wspierającymi działalność świetlicy. Jednak największą radość sprawia zawsze dzieciakom  spotkanie ze „starymi” wolontariuszami !!! Dziękujemy, że jesteście!  

2 kwi
alleluja4

„Jak Piotr i Jan pobiegnijmy do grobu Jezusa z duszą na ramieniu z sercem pełnym wątpliwości ale pobiegnijmy…” Zdrowych, pogodnych błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy życzą wszystkim dzieciaki, wolontariusze i opiekunowie Świetlicy Integracyjnej  

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

31.marca odbyły się kolejne zajęcia biblioterapeutyczne przygotowane i poprowadzone przez p. Monikę Zegar. Spotkania w Bibliotece Publicznej zawsze dostarczają dużo emocji. Dziś zastanawialiśmy się nad naszymi marzeniami i pracowitością pszczoły. Przygotowaliśmy też życzenia świąteczne dla naszego ks. Stanisława – kolejny raz okazało się, że motywacja do działania to więcej niż połowa sukcesu. Stworzyliśmy sympatyczną kartkę świąteczną. ... 

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

24 marca wspólnie z Paniami z Koła Rękodzieła Artystycznego w Zalasowej dzieciaki przygotowały palmy wielkanocne. Tak jak każe tradycja palmy zrobione były z bukszpanu, bazi i bibułowych kwiatów. Wszystkie potrzebne materiały przygotowały Panie, a dzieciaki z ich pomocą, i pomocą wolontariuszy wykonały najprawdziwsze, przepiękne palmy. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i ogromną życzliwość! ... 

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Głównym zadaniem na sobotnie spotkanie 10 marca było wykonanie projektu stadionu na Euro 2012 lub projektu obiektu na Letnie Igrzyska Olimpijskie. Okazało się to dobrą zabawą dla dzieciaków. Plastelinowi piłkarze rozgrywali bardzo ciekawe mecze. Wszystkim podobała się też walka zawodników sumo.  

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

3 marca Nasze dzieciaki uwielbiają ruch w każdej postaci, stąd nieodłącznie z entuzjazmem przyjmują propozycję zabaw w sali zabaw. Współpracują przy tworzeniu różnorodnych budowli, korzystają z dostępnego sprzętu, a przy okazji uczestniczą w swoistej formie rehabilitacji. ... 

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

25 lutego całe sobotnie przedpołudnie spędziliśmy na sali gimnastycznej. Graliśmy w siatkowkę i bawiliśmy się z chustą animacyjną. Największą popularnością cieszył się jak zwykle „Rekin”.  

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Coroczny świetlicowy bal karnawałowy odbył się  18.02. w Pałacu pod Dębami dzięki życzliwości pracowników Ośrodka Kultury w Zalasowej. Nie wszyscy mieli ochotę się przebrać, ale wszyscy bawiliśmy się doskonale.  

2 kwi
<SAMSUNG DIGITAL CAMERA>

Ferie zimowe nie przeszkodziły nam w spotkaniach świetlicowych. Graliśmy w gry planszowe i stolikowe. Przygotowaliśmy maski karnawałowe dla każdego dzieciaka. Pomysłów na wspólną zabawę nigdy nam nie brakuje. W lutym Panie z Koła Gospodyń Wiejskich aktywnie włączyły się w pracę w ramach wolontariatu. Bardzo dziękujemy im za serce i obecność!